Nasze dzianiny w Akcji – zobacz przykładowe wykorzystanie naszych dzianin w praktyce!

Poniżej znajdą Państwo przykładowe realizacje odzieży z naszego asortymentu – dzianin, tkanin oraz dodatków. Potrzebujesz inspiracji? Chcesz zobaczyć efekt gotowego produktu, lub nie możesz zdecydować się która dzianina sprawdzi się w twoim projekcie? W tym miejscu znajdziesz odpowiedź na te pytania.

Koszulka sportowa JUDO 2019

Koszulka sportowa JUDO z popularnej dzianiny ORLANDO II. Zastosowana dzianina daje przyjemne uczucie miękkości i wygody, a znany i lubiany wzór „Kropek” na dzianinie dodaje koszulce atrakcyjności. Dodatkowa powłoka APH-FI daje uczucie świeżości i chłodu podczas noszenia.

Koszulka Sportowa JUDO 2022

Koszulka sportowa uszyta z jednej z naszych najlepszych dzianin – GOLF HD MAX KOMFORT 100g.

Lekkość, przewiewność, elastyczność – to 3 główne cechy. Żywe kolory i atrakcyjna sublimacja dodatkowo zwiększa atrakcyjność.

Bluza z Kapturem JUWAL

Bluza z kapturem JUWAL –  zastosowana dzianina SPRING powoduje, że cała bluza staje się przyjemna w dotyku, pozwala skórze oddychać, a jednocześnie bardzo dobrze utrzymuje ciepło. Specjalna powłoka AP-FOB zabezpiecza bluzę przed chłonięciem wody i deszczu. Drapanie po wewnętrznej stronie daje uczucie wygody i ciepła oraz nie mechaci się.

Dzięki temu, że dzianina przygotowana jest specjalnie pod zadruk, wzór na bluzie oraz kolory są ostre, wyraziste i dodają bluzie atrakcyjności.

Bluza Bomberka JUWAL

Tak jak w przypadku Bluzy z kapturem JUWAL, zastosowana dzianina Spring daje przyjemne uczucie ciepła, wygody oraz chroni przed wiatrem. Funkcjonalność bluzy jest bardzo wysoka i sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Ornat Kapłański 1

Przepiękny ornat szyty z naszej tkaniny 206210/ANM. Intensywny i wyrazisty kolor, piękny połysk, interesujący wzór na tkaninie ( tzw. „Deszczyk”). Klasyka w nowoczesnym wydaniu.

Ornat Kapłański 2

Kolejny wspaniały ornat uszyty z naszej tkaniny, tym razem 205994/AN. Zastosowana tkanina dzięki niskiej gramaturze daje uczucie lekkości i przewiewności, a mimo niskiej gramatury nadal trzyma swój wyrazisty kolor.

Ornat Kapłański 3

Ornat wykonany z naszej tkaniny 5308/PB – piękne kolory, wspaniale wyglądająca i mieniąca się tkana rozeta nadaje ornatowi dostojności oraz blasku.

Ornat Kapłański 4

Ornat wykonany z naszej tkaniny 5308/PB – piękne kolory, wspaniale wyglądająca i mieniąca się tkana rozeta nadaje ornatowi dostojności oraz blasku.

Rashguard JUWAL

Gotowy do walki? W Rashguard z naszej dzianiny ULTRA-2 180g nic cię nie zaskoczy – elastyczna, wytrzymała i świetnie wygląda!