Zaufaj naszemu 30-letniemu doświadczeniu

Jesteśmy renomowanym dystrybutorem tkanin i dzianin z Konstantynowa Łódzkiego. Na rynku tekstylnym działamy nieprzerwanie od 1991 roku. Bogate doświadczenie, pasja i chęć nieustannego rozwoju, to gwarancja najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

Co znajduje się w naszym asortymencie?

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości dzianiny sportowe, dresowe, odzieżowe i wizerunkowe, tkaniny obrusowe, podszewki, a także specjalistyczne i bardzo wytrzymałe tkaniny techniczne. Znajdziesz
u nas również szeroki wybór artykułów pasmanteryjnych. Należą do nich między innymi gumy plecione, tkane gumy żakardowe, sznurowadła oraz zamki błyskawiczne. Naszym Klientom oferujemy możliwość personalizacji poszczególnych produktów pasmanteryjnych. Stawiamy na różnorodność asortymentu
i wysokiej klasy materiały. Nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, dlatego stale poszerzamy ofertę produktową. Obecnie specjalnością naszej hurtowni są dzianiny sportowe, tkaniny liturgiczne, tkaniny obrusowe przeznaczone na haft, a także profesjonalne tkaniny techniczne.

Zastanawiasz się, czy znajdziesz poszukiwany przez Ciebie materiał? Odwiedź nas bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Umożliwiamy również detaliczny zakup naszych produktów.

 

Wykwalifikowany zespół, który stawia wyłącznie na sprawdzonych dostawców

Oferujemy asortyment pochodzący wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Od wielu lat współpracujemy z uznanymi polskimi producentami, którzy słyną z najwyższej jakości wyrobów tekstylnych. Nasze tkaniny i dzianiny sprzedajemy na terenie całego kraju, a także eksportujemy je za granicę.

Co gwarantuje 30-letnie doświadczenie na rynku tekstylnym? Dbałość o detale i najwyższą jakość wyrobów tekstylnych. To również nieustanne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów i stałe dopasowywanie się do ich potrzeb. Taka postawa pozwala nam zyskać konkurencyjność na rynku.

Masz pytania dotyczące produktów? Oferujemy kompleksowe doradztwo z zakresu doboru tkanin
i dzianin. Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

Dogodna lokalizacja w samym centrum Polski

Nasza hurtownia tkanin i dzianin mieści się w centralnej Polsce. Gwarantuje to dogodny dojazd dla naszych kontrahentów i partnerów biznesowych. Nasza główna siedziba ulokowana w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Jana Pawła II 35. Znajdujemy się w odległości zaledwie 12 km od Łodzi, a także 140 km od Warszawy. Co więcej, posiadamy również przestronne powierzchnie magazynowe, które ulokowane są na terenie całego województwa. Dogodne lokalizacje naszej głównej siedziby jak i magazynów, zapewniają sprawny transport naszego asortymentu.

Na przestrzeni naszej 30-letniej działalności wielokrotnie powiększaliśmy siedzibę naszej firmy. Było to podyktowane nieustannym rozwojem i stale rosnącymi potrzebami naszej spółki. Dynamicznie się rozwijamy, by sprostać wymaganiom naszych partnerów biznesowych.

Jesteśmy specjalistami z branży tekstylnej

Od samego początku działalności misją naszej firmy było oferowanie najwyższej jakości tkanin i dzianin. 30 lat doświadczenia na rynku tekstylnym to ogromny kapitał, który pozwala nam realizować naszą misję do dnia dzisiejszego. Przez wiele lat działalności zbudowaliśmy długoletnie relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Stawiamy na najwyższą jakość i dobre relacje, a do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Co gwarantuje współpraca z nami?

Współpraca z firmą JUWAL to gwarancja terminowości i dobrych, partnerskich relacji zbudowanych na pełnym zaufaniu. Wyróżnia nas profesjonalizm, doradztwo oraz terminowość realizowanych zamówień. Zadowolenie naszego Klient jest dla nas najważniejsze. W rezultacie otrzymujesz nie tylko  wyroby tekstylne o najwyższej jakości, ale również partnera w relacjach biznesowych, któremu możesz zaufać. Zawsze stawiamy na długofalowe relacje.

Zaufany partner biznesowy z bogatym asortymentem polskiej produkcji

 • Szeroki wybór tkanin i dzianin

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt rodzajów tkanin i dzianin pochodzących od najlepszych polskich producentów. Nasz asortyment to wysokiej jakości dzianiny na stroje sportowe, dzianiny odzieżowe, dzianiny dresowe, tkaniny liturgiczne, tkaniny obrusowe, tkaniny techniczne oraz tkaniny dekoracyjne. Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów. W tekstyliach specjalizujemy się od trzech dekad i wiemy, że dobry dostawca to gwarancja sukcesu.

 • Pasmanteria klasyczna i spersonalizowana

Zajmujemy się produkcją pasmanterii klasycznej i spersonalizowanej. Realizujemy zamówienia indywidualne, a na nasze wyroby jesteśmy w stanie nanieść dodatkowe obrandowanie w postaci napisu, logotypu czy wzoru. W naszej ofercie znajdują się gumy żakardowe, gumy z zadrukiem, gumy tkane i dziane, taśmy tkane żakardowe, sublimowane i jednokolorowe, taśmy tkane smyczowe sublimowane, taśmy tkane nośne (plecaki, nerki, workoplecaki, torby sportowe), trykoty zadrukowane, lamówkowe dziane taśmy, a także sznurki oraz sznurówki. Realizujemy personalizację w bogatej kolorystyce i różnych wymiarach.

Jakiego rodzaju personalizacje wykonujemy?

 • Gumy żakardowe (logo lub napis do 65mm)
 • Gumy żakardowe (wypukły lub płaski napis)
 • Gumy z zadrukiem (dowolny wzór)
 • Gumy tkane i dziane
 • Taśmy tkane żakardowe, sublimowane i jednokolorowe (dowolny wzór)
 • Taśmy tkane smyczowe sublimowane
 • Taśmy tkane nośne (również zadrukowane): plecaki, nerki, workoplecaki, torby sportowe
 • Trykoty zadrukowane (dowolny wzór)
 • Taśmy dziane lamówki, również zadrukowane
 • Sznurki i sznurówki – płaskie i okrągłe, jednokolorowe i sublimowane (dowolny wzór)
 • Sznurki okrągłe żakardowe (logo lub napis)

Masz pytanie dotyczące konkretnej realizacji? Skontaktuj się z nami!